Z našich minulých projektů

V jednom kole

V práci jako doma

Vítr do plachet

Nadmíru předčil má očekávání

Eva Tomanová | 14.11.2015

Projekt Nastupte si byl pro mne velkým překvapením a nadmíru předčil má očekávání. Osvěžila jsem si a rozšířila mé počítačové znalosti, seznámila jsem se s novými, pro mne doposud neobjevenými programy, poprvé v životě se zúčastnila webinářů. Ostatní semináře a workshopy mi pomohly zamyslet se sama nad sebou a ukázaly směr, jak lze řešit komplikované situace a jak se sama se sebou vyrovnat. Moc děkuji Andree i ostatním lektorům za jejich pozitivní naladění, trpělivý a chápavý přístup, srozumitelný výklad se spoustou praktických ukázek a jejich využití v praxi, vše bylo perfektně připraveno a zorganizováno, vč. víkendových workshopů. Dále jsem poznala spoustu skvělých „maminek“ – všechny zdravím, bylo mi s vámi hezky. Díky vám všem se nyní cítím sebejistější a připravenější na hledání nové práce a zapojení se do nového pracovního kolektivu. Ještě jednou moc děkuji.

Bezkonkurenčně nejlepší, nebudu váhat ani minutu!

Katka V. | 12.11.2015

Měla jsem možnost zúčastnit 3 kurzů pro maminky, které jim měly pomoci vrátit se do práce. Ten poslední ve Vinoři byl bezkonkurenčně nejlepší. Bylo to dáno obsahem kurzů, který jsme za krátkou dobu musely/chtěly zvládnout, ale i profesionálním přístupem naší lektorky Andrejky a zbytku jejího týmu. Vždy je to o lidech a je vidět, že v Attaveně je několik pozitivně naladěných nadšenců, kteří Vás rádi naučí všemu co umí. Přestože jsem již pracovala aktivně ve Wordu, Excelu a Powerpointu, vždy jsem se dozvěděla nové věci. Pak následovalo představení programů, o kterých jsem ani neslyšela, ale jsem moc ráda, že je znám nyní a těším se, až si něco udělám v „cavě“:-). Celkově si přijdu jistější v tom co dělám a pokud si nevím rady, je tu chytrý pomocník – virtuální kolega, který mi může poradit. Zdá se, že v Attaveně mají vše dokonale promyšlené a pokud se mi ještě někdy poštěstí učit se od nich, nebudu váhat ani minutu!

Cítím se daleko jistější v tom, co chci a co umím

Na začátku bych chtěla poděkovat všem z Attaveny a to opravdu za všechno, co pro nás udělali. Většinou umím na všem najít něco, co mi nevyhovuje, ale tady při vší snaze uvést včera do „dotazníku spokojenosti“ (tedy zpětné vazby) nějaké nedostatky, jsem to nedokázala.
Vše bylo dokonale promyšlené a nastavené tak, aby byla využita každá minuta efektivně a něco nám dala. Právě jsem si zařadila všechny materiály a poznámky do 1 šanonu a uvědomila si, kolik jste toho do nás za 2 měsíce dokázali dostat a především to, jakým způsobem. Naprosto v pohodě, bez jakýchkoliv pocitů méněcennosti, že něco neumíme. S velkou podporou jste nás motivovali tak, že jsme se to naučit chtěly a já věřím, že díky tomu toho v nás i hodně zůstane. Ještě ve mně doznívají včerejší skvělé prezentace, které jen podtrhly to, co již sdělila Zuzka níže – sešla se i hrozně fajn skupina lidí.
Na závěr bych ráda zmínila to nejdůležitější – opravdu se po absolvování tohoto kurzu cítím daleko jistější v tom, co chci a co umím. Věřím, že se mi půjde na pracovní pohovory daleko snáze a moje šance na to být úspěšná se tímto zvýšily. Zkrátka celé to bylo super a za to ještě jednou moc děkuji především naší lektorce Andree, ale i ostatním lektorům a Jitce.
Mějte se krásně a ať se Vám všem daří po všech stránkách! Jana B.

Po MD mě kurz doslova nakopl

Zuzka | 09.11.2015

Jsem velice ráda za možnost projít si kurzem Nastupte si. A pokud by kurz pokračoval, udělala bych vše možné pro to, abych mohla pokračovat, i přesto, že již více než měsíc pracuji.
Jsem si jistá, že při hledání zaměstnání po MD mě kurz doslova nakopl, dodal mi určité seběvědomí a jistotu, že pokud něco chci a vím co chci, není důvod to nedostat.
Zaškolení skvělou, báječnou a nezapomenutelnou lektorkou (Andreo zdravííím!!! ,-) ) v Excelu, Wordu a zorientování se v nových verzích internetových prohlížečů a programů mi okamžitě po nástupu usnadnilo práci. Díky, díky, díky!
Systém, jakým byl kurz vymyšlen mě byl nesmírně sympatický a navíc bylo báječné, že sestava „studentek“ byla opravdu prima. Attavena si nějakým magnetem přitahuje sympatické lidi 🙂 a tak bonusem kurzu bylo, že jsem se mohla těšit na milou partu ženských a strávit s ní i dva vyjímečné víkendy.
I výběr dalších externích lektorů mohu jen vychválit.
Bylo to moc fajn, dlouho z toho budu čerpat v pracovním i osobním životě.
Všechny Vás v Attaveně pozdravuji.
Jitko – za mně super! 🙂

Chválím možnost hlídání dětí

Péťa | 02.07.2015

Určitě kurz doporučuji všem maminkám, které se chtějí naučit, či procvičit počítačové dovednosti a nejenom to. I když Word a Excel nebudete potřebovat při práci, je super umět i pro domácí účely.

Založení virtuální firmy a práce při přípravě prezentace a workshopy je třešničkou na dortu hlavně ten závěrečný  na který já osobně budu velmi ráda vzpomínat, zvládla jsem pro mě nemožné. Díky holkám ve společné firmě a vlastně všem za skvělou atmosféru, podporu a jiný pohled na svět.

Také moc chválím možnost hlídání dětí, jinak bych kurzem nemohla projít.

Velké díky patří Viktorovi, jeho nadšení, trpělivosti a skvělé výuce. Jistě to nebylo jednoduché.
Také ostatním lektorům a samozřejmě celé Attaveně .

Úžasná věc je web virtuální kolega

Katka Halamíčková | 30.06.2015

Projekt Virtuální firma musím hodnotit na jedničku! Kurzem nás gentlemansky provedl Viktor, který „ví o čem učí“. Na kurzu jsem oprášila své znalosti Wordu, Excelu a dozvěděla se spoustu rad, jak to jde ještě jednodušeji a efektivněji. Užitečnou novinkou mi byl Webnode a Zoner.
Super byly webináře, ve kterých jsme se mnohé přiučily. Úžasná věc je web virtuální kolega, kde se nadále po dobu jednoho roku mohu zdokonalovat ve svých PC znalostech.
Víkendové workshopy byly úžasné! Super místo Mlýna Brejlov, velice chutná kuchyně, milý personál. Program víkendů byl opravdu nabitý informacemi. Moc mě bavila atmosféra která na víkendech panovala, obzvláště závěrečného 🙂
Moc děkuji všem z Attaveny za tento kurz, vše bylo perfektně připravené a zorganizované, od informativní schůzky, přes externí lektory po závěrečný workshop. Největší dík je samozřejmě Viktorovi! A kolegyním z eko kempu Slamák Doupov! Myslím, že se nám to povedlo!
Kurz mohu jen a jen doporučit, nejen pro vzdělání, ale i jako super společenská záležitost 🙂

Kdyby Attavena plánovala nějaký víkendový kurz, moc ráda se zúčastním

Martina Slámová | 29.06.2015

Kurz u Attaveny si nemohu vynachválit. Lektor Viktor se vyznačoval vysokou odborností, ale i smyslem pro humor. Nenásilnou formou ze mě vydoloval již dlouho zapomenuté počítačové znalosti a některé nové do mě ‚nadoloval‘. Své práci se tak oddal, že už mu nezbyl ani čas na oddych v podobě fyzicky náročného squashe a plavání. Jediné, co bych Viktorovi vytkla je, že jsem ani jednou, přes veškeré své úsilí, neobdržela řád Bílé opice.
Musím rovněž pochválit úžasné workshopy a webináře.
Mé díky rovněž patří Jitce, Kateřině, Monice Š., Milanovi, Tomášovi, hlídacím tetám, personálu Mlýna Brejlov a HLAVNĚ MÝM KOLEGYNÍM, které byly fakt skvělé a všechny zas ráda uvidím.
Kdyby Attavena do budoucna plánovala nějaký víkendový kurz, moc ráda se zúčastním.

Zažili jsme spoustu legrace

Lenka | 23.06.2015

Kurzy od Attaveny můžu určitě doporučit. Pro mě jako matku na mateřské je to nejen útěk ze stereotypu všedního dne, ale taky možnost zopakovat si, co jsem už dávno zapomněla a hlavně se naučit něco nového a taky poznat nové tváře. Kurzy jsou kvalitní a práce lektorů také, včetně dvou víkendových seminářů. Naučila jsem se hodně nového, což se bude hodit při uplatnění se v pracovním procesu a v neposlední řadě jsme zažili spoustu legrace. Velmi oceňuju také organizaci, která byla perfektní a skvělá je také možnost hlídání.
Děkuji všem! 🙂

Nastartovala jsem si mozek po MD

Heda Koubová | 23.06.2015

Velký dík Attaveně za realizaci těchto kurzů. Nejen, že jsem si mohla oprášit některé znalosti, ale velkou spoustu nových věcí jsem se naučila (teď už jen si je pamatovat), poznala jsem nové lidi, jejich příběhy a hlavně jsem si po 3,5 letech na mateřské dovolené opět nastartovala mozek. Kurz mě neuvěřitelně bavil a baví, motivoval a jen jsem doufala, že neonemocní dítě, abych mohla jít na každou lekci.

Musím velmi poděkovat „paním učitelkám“ za hlídání syna – nechodí do školky, byla to jeho první zkušenost bez maminky a přiznám se, že jsem měla obavy, jak to bude zvládat – ale vše probíhalo naprosto bez problémů. I za toto má Attavena můj velký dík – pokud by nebylo umožněno hlídání děti, spousta maminek (včetně mě) by nemohla kurz absolvovat a to by byla velká škoda.

Připojuji se k pochvale všech, kteří se na kurzu podílejí, a to především našeho lektora Viktora Váňu. Kolegyně z kurzu už ve svých ohlasech vyzdvihly všechny klady, tak já to tedy shrnu: Viktore, byl jste (a samozřejmě pořád jste) skvělej!!!:)

Kurz mohu všem vřele doporučit. Velká spokojenost!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *